Pizzeria Palermo WrocławPizzeria Palermo Wrocław
Flash
Pizzeria Palermo Wrocław Pizzeria Palermo Trzebnica Restauracja Palermo Trzebnica

Pizzeria Wrocław

Zobacz mapkę dojazdu i jak się z nami skontaktować. Mapa

Zobacz więcej...

Menu

Menu

Pizzeria Wrocław

Zobacz nasze wrocławskie menu i skosztuj najlepszej pizzy w mieście!

Zobacz więcej...

Galeria

Galeria

Pizzeria Wrocław

W naszym lokalu spędzisz miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Zobacz jak u nas jest.

Zobacz więcej...

NOWY LOKAL!!! WIELKIE OTWARCIE

Wrocław, ul. Grabiszyńska 281
(budynek FAT-u)
czynne codziennie 10:00-22:00
zobacz ulotkę

Przeczytaj co mamy do zaoferowania w naszej pizzerii we Wrocławiu.

Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych jak komunie, chrzciny, stypy. Jednakże naszą specjalnością jest organizowanie urodzin dla dzieci. Wasze pociechy będą zachwycone nasza salą przystrojoną w baloniki oraz Pizza, która przygotowana specjalnie pod tą okazję będzie dokładnie taka, jaką dzieci lubią najbardziej...z OGROMNĄ ilością żółtego sera, który stopiony będzie się fantastycznie ciągnął. Po pizzy serwujemy desery lodowe oraz ciastka i inne słodycze. Oczywiście nie zabraknie również napoi gazowanych oraz odpowiedniej muzyki.

Wszelkiego rodzaju uroczystości odbywające się w naszym lokalu, nacechowane są przyjazną oraz wesołą atmosferą. Dodatkowym atutem przemawiającym za naszym lokalem, jest "przytulny" klimat, który otrzymuje się dzięki wystrojowi naszych sal oraz ciepłu bijącemu z kominka.

Pomimo faktu, że nasz lokal specjalizuje się w kuchni włoskiej, podczas uroczystości organizowanych w naszym lokalu możemy serwować bardzo szeroką gamę potraw tak polskich jak również włoskich. Dzięki naszemu doświadczeniu w tym zakresie zawszę będziemy mogli państwu pomóc przy wyborze menu, ponieważ uważamy, że obie kuchnie fantastycznie się uzupełniają możemy zaproponować Państwu mieszaninę potraw pochodzących z tych dwóch krajów. Odpowiednio dobrane potrawy, serwowane w odpowiedni sposób oraz we właściwym sobie czasie, sprawią, że po wizycie na zorganizowanej przez naszą restaurację uroczystości, będą czuli Państwo nieodpartą chęć powrotu.

Flash
Zamów na wynos

Polecamy:
HOTEL POD PLATANAMI
tel. 71 312 09 80
www.hotelplatany.prv.pl

DANCE PARTY
www.danceparty.net.pl

Dance Party

We-Dwoje.pl

(C) 2004-10 PALERMO. Wykonanie strony Webidentity.